_DSC0377 Парафії   Ізюмського благочиння Української Православної Церкви не залишаються осторонь трагічних подій на Сході України і всіляко допомагають  українському війську. З благословення керуючого Ізюмською  єпархією архієпископа Єлисея благочинний Ізюмського округу настоятель Хрестовоздвиженського храму протоієрей Богдан Думіндяк та клірик протоієрей  Олександр Панасенко  разом з парафіянами  організували приготування вареників для бійців , які  дислокуються на передовій фронту. Вкладаючи в приготування вареників  свою  любов , сподівання , приправляли їх підсмаженим салом  та запашними шкварками з цибулею, бо дуже хотілося ізюмським жінкам та дівчатам , щоб солдати відчули  смак домашньої страви та любов своїх співвітчизників. Пригостивши варениками та підтримавши бійців духовно,священики побажали успішного закінчення війни та швидкого повернення додому всім  воїнам – захисникам. Переконані ,що ця корисна і добра  справа стане традицією на парафіях  Ізюмського благочиння.