28 лютого 2018 року в Хрестовоздвиженському храмі м. Ізюма відбулася сповідь священиків Ізюмського благочиння та соборно звершена Літургія Передосвячених Дарів. Літургією Передосвячених Дарів називається богослужіння, під час якого вірним пропонуються Святі Дари, освячені на попередній повній літургії святителя Василія Великого чи святителя Іоанна Златоустого.
Перед богослужінням священнослужителі приступили до сповіді , яку прийняв духівник благочиння архімандрит Симеон Негрецький. Сповідь – це таїнство, встановлене Богом для відпущення гріхів. У ньому віруюча людина зі щиросердним визнанням гріхів і з твердими намірами виправити своє життя сповідує гріхи перед священиком, через якого видимо отримує прощення гріхів, а невидимо гріхи відпускаються Самим Господом Ісусом Христом.
Божественну літургію очолив протоієрей Богдан Думіндяк у співслужінні священиків Ізюмського округу. Під час богослужіння священики причастились Святих Христових Таїн. Святе Причастя ( Євхаристія ) є основою Літургії; це Тіло і Кров Христові під виглядом хліба і вина, які Спаситель подав на Тайній Вечері.
Після одпусту настоятель храму отець Богдан привітав парафіян з другою седмицею Великої Чотиридесятниці, подякував священикам за спільну молитву , а також закликав паству звершувати покаяння і роботу над собою, змінюватись ,адже в цьому й полягає справжній піст.
По завершенні служіння відбулися збори духовенства, де було обговорено питання діяльності парафій і пастирського служіння.