14 вересня 2017 року, з благословення Високопреосвященнійшого Єлисея,митрополита Ізюмського та Куп’янського, і за сприянням секретаря єпархії архідіакона Юрія Чудака, благочинний Ізюмського округу протоієрей Богдан Думіндяк та протоієрей Олександр Панасенко відвідали воїнів батальйону НГУ ім. генерала Кульчицького, а також привезли з собою для молитовного поклоніння ікону з мощами святого Петра Калнишевського. Праведний Петро Калнишевський народився в 1691році на Слобожанщині .Будучи дорослим , став кошовим атаманом Запорізької Січі. За прихильність до козацького устрою був арештований і висланий в Соловецький монастир , де, проживши двадцять вісім років , помер у віці 113 років. 23 грудня 2014 року його було канонізовано й зачислено до ліку святих. Також від парафіян Хрестовоздвиженського храму міста Ізюма й мешканців села Кам’янки Ізюмського району священики передали військовим продукти харчування та одяг. Бійці радісно зустріли представників єпархії та з вдячністю прийняли святе благословення. В знак подяки військовослужбовці передали україномовні книги для дітей, адже діти теж долучаються до волонтерських акцій, щоб підтримати бойовий дух наших бійців, бо більш за все вони хочуть миру й злагоди в нашій Україні.